Zaregistrujte se a získejte trvalou 5% slevu na veškerý sortiment.

Dr. Beckmann Aktivní gelový čistič na trouby 375 ml (Německo)

Kód: 1596
Tip
Neohodnoceno
Značka: Dr. Beckmann
119 Kč –16 %
Shoptet dr. beckmann troby
119 Kč –16 % 99,90 Kč 82,56 Kč bez DPH
Skladem (> 3 ks)
Můžeme doručit do:
18.05.2021

Pokud řešíte, jak odstranit z vaší trouby či grilu připečené zbytky jídla a mastnotu, pak pro vás máme ten pravý čisticí prostředek. Aktivní gelový čistič na trouby od Dr. Beckmanna udělá tu nejtěžší práci za vás. Jeho použití je velmi snadné, stačí ho nastříkat na znečištěné plochy, nechat chvíli působit a umýt vodou. Čistič proniká do hloubky připečených nečistot, ale k ošetřovaným povrchům je velice šetrný. Jeho hlavní předností je speciální gelová konzistence, díky níž přípravek nestéká ani ze svislých ploch. Čistič také obsahuje speciální technologii, která neutralizuje pachy a navíc během jeho působení nedochází k uvolňování agresivních výparů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Návod na použití:
Před použitím dobře protřepejte! Nestříkejte do větracích otvorů a spár.
Nepoužívejte na lakované nebo poškozené povrchy, plast, hliník a pozinkované povrchy. Dbejte prosím pokynů výrobce trouby.

 

1) Rovnoměrně nastříkejte na studený povrch trouby, a pak ji zavřete.
2) Nechejte přípravek působit minimálně 20 minut, v případě silného znečištění déle. Nenechejte gel vyschnout.
3) Troubu následně pečlivě umyjte houbičkou a čistou vodou. V případě potřeby postup zopakujte.
4) Po použití opláchněte trysku na spreji.

Dr. Beckmann – specialista na péči o Vaši domácnost a prádlo Za značkou Dr. Beckmann dnes stojí jeden z mála středně velkých, rodinných podniků pro značkové výrobky – delta pronatura KG. Společnost vede již třetí generace – Gerhard Krauss a Heiner Beckmann, a od roku 2016 také jeho syn Nils Beckmann, reprezentující již čtvrtou generaci.

Výrobky Dr. Beckmann se zabývají řešením nejtěžších problémů, spojenými s praním, textiliemi a čištěním domácnosti. Značka Dr. Beckmann je na trhu velmi dobře známá a je považovaná za jedničku v odstraňování skvrn a péči o textilie nejen v Evropě, ale také v moha dalších zemích po celém světě.

Varování: Obsahuje natrium-etasulfát, hydroxid sodný. Dráždí kůži. Používejte ochranné rukavice/ochranné brýle. Je-li potřeba nutná lékařská pomoc, mějte po ruce obal nebo štítek výrobku. Uchovávejte mimo dosah dětí. Způsobuje vážné podráždění očí. Při zasažení očí je několik minut opatrně vyplachujte vodou. Přetrvává-li podráždění očí, vyhledejte lékařskou pomoc. Po manipulaci si důkladně omyjte ruce vodou a mýdlem.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Čistící prostředky
Hmotnost: 0.38 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: