Dr. Beckmann čistící prostředek do myčky nádobí 75g (Německo)

Kód: 1563
Novinka
Značka: Dr. Beckmann
99 Kč –9 %
shoptet fabuloso modrý
99 Kč –9 % 89,90 Kč 74,30 Kč bez DPH
Skladem (2 ks)
Můžeme doručit do:
02.06.2020

Vysoce kvalitní a účinný čistič myčky nádobí odstraňující vápenité usazeniny, nečistotu, pachy a zbytky čisticích tablet v mycím prostoru, hadic, topného tělesa i z jiných, těžko dostupných částí myčky. Chrání kovové části a pečuje o gumová těsnění. Se speciálním čisticím hadříkem na těsnění. Ničí 99,9% bakterií a plísní.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Každé mytí zanechává v myčce stopy, které způsobují usazeniny, nepříjemné pachy nebo i poruchy funkce. Po požití přípravku bude myčka opět mýt čistě a s úsporou energie.

  • Čistí a zbavuje myčku usazenin
  • Odstraňuje zápach
  • Prodlužuje životnost myčky
  • Zpomaluje korozi kovových částí, například potrubí
  • Pečuje o gumové součástky a zvyšuje jejich elasticitu, aby lépe těsnily

 

Návod: Na hadřík dejte trochu přípravku a otřete jím gumové těsnění plnících dveří. Nasypte přípravek do přihrádky na tabletu až po okraj, zbytek prášku, co se do přihrádky nevejde, vysypte na dno myčky. Bez přidání žádného dalšího prostředku zapněte prázdnou myčku na program o min. 60°C. Pro ochranu a údržbu myčky použijte 2-3krát do roka.

Upozornění: Uchovávejte mimo dosah dětí. Nebezpečí vážného poškození očí. Zamezte styku s kůží a očima. Při zasažení očí okamžitě důkladně vypláchněte vodou a vyhledejte lékařskou pomoc.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: